Tūjas pie
jūras

Tūjas pie
jūras
Zemesgabalu skaits 37
Zemesgabalu platība 1318 – 1713 m2
Māju platība 16 – 100 m2
Atrašanās vieta Limbažu novads, Vidrižu pagasts
Aleksandra
Strode
Zaļais ciemats
Jūras tuvums
Māju risinājumi
Labi attīstīta infrastruktūra
Iespēja brīvi izpausties
Zelta Vidzeme

Zaļais ciemats Tūjas pie Jūras atrodas klusā vietā, meža ielokā netālu no jūras krasta. Tā ir idilliska vieta, kur atrast saikni ar dabu un sevi, savu prātu un ķermeni. Tūjas pie Jūras ir labi glabāts noslēpums, kur visām paaudzēm pulcēties un pavadīt mierpilnas brīvdienas. Šeit ikviens var ļauties mazpilsētas šarmam un nesteidzīgam dzīves ritmam, ka arī būt daļa no vietējās komūnas. Tūjas pie Jūras ir patiesi iedvesmojoša vieta, kur dzīvot un strādāt.

 

 

 

Apkaimes stāsts

Skultes apkaime ir slavena ar savām zvejniecības tradīcijām. Tā ir bijusi galvenā iedzīvotāju nodarbošanās kopš sen seniem laikiem. Tās vēsturiskais nosaukums Ademinde nāk no Livonijas, kas nozīmē mala lībiešu valodā, un münde ─ mute vācu valodā. 30. gados pēc vēsturiskās Skultes muižas (Adiamünde) zemes sadalīšanas apkaime kļuva par plaši apdzīvotu vietu, kas saglabājusies līdz mūsdienām, kā iemīļota atpūtnieku vieta.

 

 

 

Atrašanās vieta

Vidzemes un Vidrižu apkaime ir skaista visos gadalaikos, un dodoties pastaigā vai izbraucienā – šeit apkārt var ieraudzīt virkni neskartas un vietām mežonīgas dabas ainavas. Tūjas pie Jūras atrodas galvaspilsētas tuvumā, bet pietiekami tālu, lai izbaudītu visu, ko vietējā apkaime piedāvā. Zaļais ciemats ir tikai dažu soļu attālumā no klusa, priežu smaržas ieskauta jūras krasta. Neskaitot pludmali, apkaime ir slavena ar savu bagāto kultūras mantojumu. Ievērojamākie apskates objekti ir Minhauzena muzejs, Duntes muiža, Skultes tirgus un keramikas darbnīca Cepļi. 

 

 

 

Ciemata projekts

Tūjas pie Jūras ir vieta, kur visas paaudzes var dzīvot mierā bez ārpasaules steigas.  Zaļais ciemats atrodas nomaļā vietā, ko ieskauj meži un neskarta daba. Tūjas pie Jūras piedāvā iespēju iegādāties zemesgabalu mājas būvniecībai atsevišķi vai jau kopā ar gatavu mājas projektu. Ciemata zemesgabali ir izvietoti, lai ikviens varētu netraucēti izbaudīt laiku dabā un kopā ar saviem tuvākajiem. Iegādājoties zemesgabalu, pircējam ir brīvība nodoties savas sapņu mājas būvniecībai, savukārt gatavi mājokļu projekti ─ ģimenes māja un pāra māja ─ piedāvā jau gatavu projektu atbilstoši visiem kvalitātes standartiem. Neatkarīgi no izvēlētā risinājuma, Tūjas pie Jūras piedāvā ilgtspējīgu un kvalitatīvu dzīvojamo telpu. 

 

 

 

Iespējas

Tūjas pie Jūras teritorijā ir pieejami dažādu platību zemes gabali privātmājas vai brīvdienu mājas būvniecībai. Visiem šiem īpašumiem ir pieejami komunālie pieslēgumi, tostarp ūdens un elektroenerģija. Īpašumus ieskauj apzaļumota teritorija, un no tiem paveras brīnišķīgs skats uz apkārtējiem mežiem. Tiem, kas dod priekšroku atpūtai pie jūras, visi zemes gabali atrodas dažu minūšu gājienā no tuvējās pludmales. Savukārt ērta ceļu infrastruktūra ciematu savieno ar galvaspilsētu Rīgu un citām blakus pilsētām. 

 

 

 

Korporatīvā sociālā atbildība

Korporatīvā sociālā atbildība ir mūsu uzņēmuma neatņemama sastāvdaļa, un mēs ar to lepojamies. Aktīvi ieguldot mūsu cilvēkos, resursos un tehnoloģijās, mēs esam veiksmīgi īstenojuši dažādus sociālos, renovācijas un vietējās attīstības projektus. Tūjas pie Jūras ciemats ir veidots, domājot par ilgtspēju, resursiem un nākamajām paaudzēm. Mēs esam attīstījuši šo apkaimi un tās infrastruktūru, lai nodrošinātu vietējo komūnu ar teicamu dzīves kvalitāti.

 

 

 

Elastīga pieeja

Bez slēptām izmaksām vai komplicētiem līgumiem. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties iegādāties zemes gabalu atsevišķi vai kopā ar gatavu mājokļa projektu, mēs vienmēr esam viena soļa attālumā no risinājuma. Tūjas pie Jūras elastīgā pieeja ir mūsu ilgtspējības pamatprincips.

 

 

 

Attīstītājs

LNK Properties ir pieredzējis un uzticams attīstītājs ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi biroju, biznesa centru, dzīvokļu ēku un privāto ciematu būvniecībā Latvijā.