Renaissance

Renaissance
Stāvi 7
Dzīvokļu skaits 10
Dzīvokļu platība 62 – 155 M2
Autostāvvietas 17
Atrašanās vieta Rīga, Klusais Centrs
Aleksandra
Strode
Premium klases dzīvojamā ēka
Klusa apkaime
Renesanses laikmeta iedvesma
Unikāla ēka
Privāta ārtelpa
Elektroauto uzlādes stacija

Renaissance dzīvokļu projekts piedāvā kvalitatīvu dzīves telpu joie de vivre baudīšanai. Šīs unikālās ēkas būvniecība iezīmē jaunu laikmetu Rīgas pilsētvides plānošanā. Renaissance ir ne tikai mūsdienīga dzīvojamā telpa, bet arī izcils mākslas un arhitektūras piemērs, kas veidots, izmantojot unikālus materiālus un estētiskā un funkcionālā dizaina kombinācijas.

 

Renaissance projektu virza drosmīgas idejas, kas slēpjas aiz tā betona kolonnu eksterjera. Ēku raksturo tās minimālistiskā elegance un harmonija. Katra projekta detaļa ir pārdomāta, lai radītu relaksējošu un estētiski patīkamu atmosfēru. Savukārt neapstrādātas formas un eksponēta betona elementi piešķir dzīvokļu projektam autentisku izskatu un padara to izturīgu pret dažādiem laikapstākļiem. 

 

 

Apkaimes stāsts

Vesetas iela tika nosaukta par godu Vesetai, upei Aiviekstes labajā krastā. Par apkaimes attīstību liecina trīspadsmitā gadsimta vēstures avoti. Mūsdienu Skanste rajons atrodas vietā, kur sākotnēji ganījās Rīgas zirgi un mājlopi, un rajona galvenais ceļš savienoja ganības ar Vecrīgu. Savukārt nesenā pagātnē vietā, kur šodien slejas Rimi Olimpiskais centrs un Arēna Rīga, atradās hipodroms. 

 

 

Atrašanās vieta

Vesetas iela, renesanses laikmeta iedvesmotās dzīvojamās ēkas sirds, atrodas starp pilsētas Kluso centru, kas plašāk zināms, kā jūgendstila rajons, un Skansti, pilsētas biznesa epicentru. Renaissance dzīvokļu projekts līdzās pastāv starp vēsturisko un jaunajām tendencēm, un visas ērtības, sākot no izglītības iestādēm līdz restorāniem un tirdzniecības vietām, ir dažu soļu attālumā. Neskatoties uz A klases biroju, izklaides un atpūtas vietu tuvumu, šī pilsētas apkaime ir klusa un mierīga. 

 

 

Ēkas projekts

LNK Properties Renaissance dzīvokļu projektā ir investējis 5,5 miljonus eiro. Ēkas arhitektūras un interjera dizains ir izstrādāts sadarbībā ar Sarmas Nordes arhitektūras biroju. Dzīvokļu ēkas koncepcija vizuāli un funkcionāli saplūst un veido ilgtspējīgu pilsētvidi un vienotu ielas ainavu. Mūsdienu renesanse atspoguļo tīras un harmoniskas arhitektūras līnijas un proporcijas. Ēkas arhitektūra veidota ar domu, lai tās atklātā betona konstrukcijas radītu iespaidu par ēkas monumentālo raksturu. Pateicoties stikla fasādēm ēkā ienāk dabīgā gaisma. Interjers un eksterjers ir netieši saistīts ar atspulgu un dekoru vizuālo saspēli. Renaissance projekts ir redzams apliecinājums, kā  mūsdienu pilsēta attīstās un nemanāmi saplūst ar apkārtējo vidi, vienlaikus izceļot tās ikonisko struktūru.

 

 

Iespējas

Renaissance dzīvokļu projekts iemeso sevī unikālu redzējumu par arhitektūras un interjera izsmalcinātību un augsto kvalitāti. Kā rezultātā plašā un gaišā dzīvojamā telpa patiesi iedvesmo iedzīvotājus izveidot savu unikālo mājokli. Renaissance piedāvā dažādas platības dzīvokļus, sākot no vienstāvīgiem līdz divstāvīgiem penthouse tipa dzīvokļiem ar dubulto augstumu gan interjerā, gan fasādē. Katram dzīvoklim ir atvērta tipa plānojums un atsevišķa, no pārējās ēkas norobežota ārtelpa, kas sniedz netraucētu privātuma sajūtu. Vienlaikus mājokļu dzīvojamai telpai nav robežu, un tā aktīvi piedalās ielas ainavas veidošanā.

 

 

Korporatīvā sociālā atbildība

Korporatīvā sociālā atbildība ir kļuvusi par neatņemamu LNK Properties uzņēmumu darbības sastāvdaļu. LNK Properties turpina aktīvi ieguldīt savos cilvēkos, resursos un tehnoloģijās, un iesaistīties dažādos sociālajos un vietējās attīstības projektos. Kā piemēram, Renaissance dzīvokļu projekts ir veidots, domājot par ēkas ilgtspēju, izmantotajiem resursiem un nākamajām paaudzēm. Energoefektīvā ēka nodrošina maksimālu efektivitāti un komfortu ar vismazāko iespējamo enerģijas patēriņu un resursiem. Elektroauto uzlādes stacija un ērti izvietota atkritumu konteineru telpa ar gaisa kondicionēšanas sistēmu ir dažas no ilgtspējas iniciatīvām, kas ir ieviestas Renaissance dzīvokļu projektā. 

 

 

Elastīga pieeja

Bez slēptām izmaksām vai komplicētiem līgumiem. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties iegādāties ģimenes mājokli vai nākamo investīciju īpašumu, mēs vienmēr esam viena soļa attālumā no risinājuma.
Renaissance elastīgā pieeja ir mūsu ilgtspējības pamatprincips.

 

 

Attīstītājs

LNK Properties ir pieredzējis un uzticams attīstītājs ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi biroju, biznesa centru, dzīvokļu ēku un privāto ciematu būvniecībā Latvijā.