Heart of
Hanza

Heart of
Hanza
Stāvi 7
Dzīvokļu skaits 127
Dzīvokļu platība 45 - 350 M2
Autostāvvietas 122
Atrašanās vieta Hanzas iela 3b
Aleksandra
Strode
Izcila atrašanās vieta
Piemērota vieta ģimenēm ar bērniem
Saulaini un plaši dzīvokļi
Energoefektivitāte
Apzaļumots privāts dārzs
Mājdzīvniekiem draudzīga vide

Jau pavisam drīz šeit sāks pukstēt Hanzas sirds…

Līdz šim vērienīgākais LNK Properties daudzdzīvokļu projekts atrodas Hanzas ielā, līdzās Rīgas jūgendstila pērlēm un modernajiem Skanstes biznesa kvartāliem. Šī vieta sniedz unikālu iespēju ne tikai baudīt lieliskus skatus aiz logiem, bet arī mosties reizē ar rīta sauli un sauļoties Dienvidu pusē izvietotajās terasēs!

Slēgta teritorija ar privātu dārzu, bērnu laukumiem un atpūtas zonām – šeit top patiesa oāze pilsētas centrā – "Heart of Hanza".

Projekta realizācijas termiņš: 2023. gada ziema – 2026. gada pavasaris.

 

 

Apkaimes stāsts

Hanzas iela Rīgas ielu sarakstos minēta 1902. gadā ar savu tagadējo nosaukumu, kas dots, godinot Rīgas dibināšanas 700 gadu jubileju, pieminot tās dalību Hanzas tirgotāju savienībā. 1914. gadā Hanzas ielu pagarināja līdz tagadējai Krišjāņa Valdemāra ielai.

 

 

Atrašanās vieta

Projektam blakus atrodas viss, kas nepieciešams dinamiskai dzīvei – Jūgendstila kvartāls, kur pieejami pilsētas izcilākie restorāni un atpūtas vietas, tādi daudzfunkcionāli biroju centri kā “Verde” un “Elemental”, iecienītas kultūrtelpas, tostarp Hanzas Perons un Dailes teātris, kā arī nozīmīgas pasākumu norises vietas - Olimpiskā Skonto halle, Arēna Rīga un virkne citu kultūras un sporta iestāžu. Šo sarakstu papildina arī vairāk nekā 15 skolas, 10 bērnudārzi, 5 augstākās izglītības iestādes, desmitiem restorānu un kafejnīcu, vairāk nekā 10 muzeji un teātri, un trīs parki – visas šīs iespējas atrodas vien dažu minūšu gājiena attālumā. Ērtai nokļūšanai uz jebkuru citu Rīgas vietu, uz apkaimes ielām ir plašas sabiedriskā transporta izvēles iespējas.

 

 

Ēkas projekts

“Heart of Hanza” ir daudzdzīvokļu projekts, kas atrodas Rīgas Klusajā centrā, Hanzas ielā 3B. Kompleksā ir paredzēti 127 dzīvokļi ar platību no 49 līdz pat 350 kvadrātmetriem. Iedzīvotāju ērtībām pagrabstāvā pieejamas noliktavas telpas, stāvvietas automašīnām un motocikliem/motorolleriem, velosipēdu novietnes, kā arī elektrisko transportlīdzekļu uzlādes stacijas. Ēkas pirmajā stāvā paredzētas 3 biroju telpas 354 m² platībā un 4 komerctelpas 1643m² platībā.

 

Projektā tiek paredzēts skaidrs funkcionālo zonu iedalījums - dzīvokļi ēkā tiek izvietoti, sākot ar 2. stāvu, 1. stāva telpas atvēlot komerctelpām ar ieejām no Hanzas ielas gājēju ietves un biroja telpām ar ieejām no ēkas pagalma. Tāpat 1. stāvā paredzētas plašas gājēju ejas uz pagalmu, nodrošinot ērtu piekļuvi kāpņu telpām.

 

 

Iespējas

Daudzdzīvokļu kompleksu “Heart of Hanza” papildina apzaļumots slēgtais pagalms, kas sniedz atpūtas un relaksācijas iespējas visai ģimenei. Privātajā skvērā izvietoti divi bērnu rotaļu laukumi ar “Nike Grind” mīksto zemes segumu divām dažādām vecuma grupām - mazuļiem no 2 līdz 5 gadu vecumam un bērniem no 5 līdz 12 gadiem.

 

Nav aizmirsts arī par četrkājainajiem ģimenes locekļiem – pagalmā ir atvēlēta īpaša teritorija mīluļu rotaļām, apmācīšanai un socializēšanai, kā arī ierīkotas speciālas vietas, kas paredzētas ķepu mazgāšanai un ūdens dzeršanai. 

 

Privāts dārzs pašā pilsētas centrā - apstādījumiem dabīgā gruntī – gan kokiem un krūmiem, gan dažādiem ziediem, ir atvēlēti gandrīz 1000 kvadrātmetri.

 

Korporatīvā sociālā atbildība

Dzīvojamo kompleksu veido četri līdzīgi būvapjomi, kuru izvietojums nodrošina saules apspīdētus iekšpagalmus. Teritorija ir apzaļumota ar jauniem kokiem, krūmiem un dekoratīviem augiem, un papildināta ar bērnu spēļu laukumiem, kā arī aktīvās atpūtas un rekreācijas zonām. Rotaļu laukumiem izmantots “Nike Grind” segums, kas izgatavots no pārstrādātiem sporta inventāra ražotāja “Nike” produktiem. Tā augšējais slānis nodrošina ilgu kalpošanas laiku un atbilst visiem starptautiskajiem drošības standartiem.

 

Lai iekšpagalmu atbrīvotu no automašīnām, pazemes autostāvvietā paredzētas vietas vairāk nekā 120 automašīnām – puse no tām ir piemērotas elektroautomobiļiem, turklāt infrastruktūra ir izbūvēta tā, lai uzlādes vietu skaitu būtu iespējams divkāršot. Tāpat paredzētas 10 stacijas elektriskajiem skrejriteņiem. Pagrabstāvā nodrošināta gan dabīgā, gan mehāniskā ventilācija ar tvana gāzes sensoru automātiskai gaisa daudzuma regulācijai. 

 

Zaļais jumts virs autostāvvietas un pirmā stāva komerctelpām samazina siltuma salas efektu pilsētā – lielākie koki un krūmi sastādīti dabīgā gruntī, nodrošinot to augšanai labvēlīgus apstākļus. Pagrabstāvā izbūvēti arī lietus ūdens uzkrāšanas rezervuāri, lai lielu lietusgāžu laikā nepārslogotu pilsētas kanalizāciju.

 

Ēka ir projektēta, ņemot vērā A klases energoefektivitātes rādītājus, kurus nodrošina iekārtu un materiālu izvēle, mezglu risinājumi un būvniecības kvalitāte. Visos dzīvokļos paredzēta apkures regulēšanas funkcija un tiks izbūvēta individuāla ventilācijas sistēma ar rekuperatoru siltuma atgūšanai.

 

 

Elastīga pieeja

Bez slēptām izmaksām vai komplicētiem līgumiem. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties iegādāties ģimenes mājokli vai īpašumu kā investīciju nākotnei, mēs vienmēr esam viena soļa attālumā no risinājuma. "Heart of Hanza" elastīgā pieeja ir mūsu ilgtspējības pamatprincips.

 

 

Attīstītājs

LNK Properties ir pieredzējis un uzticams attīstītājs ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi biroju, biznesa centru, dzīvokļu ēku un privāto ciematu būvniecībā Latvijā.