H3B

Floors 7
Apartments 127
Apartment Area 45 - 350 M2
Parking 122
Location Rīga, Hanzas iela
Aleksandra
Strode

H3B, saukta arī par Hanzas sirdi jeb “Heart of Hansa” ir mūsdienīga dzīvojamā platība Rīgas vēsturiskajā centrā, tikai soļa attālumā no Vecrīgas un Rīgas kultūras centriem – koncertzālēm un teātru namiem.  Šajā projektā dzīvojamo ēku papildinās arī komercplatības un biroju telpas. 

Apkaimes stāsts

Hanzas iela Rīgas ielu sarakstos minēta 1902. gadā ar savu tagadējo nosaukumu, kas dots, godinot Rīgas dibināšanas 700 gadu jubileju, pieminot tās dalību Hanzas tirgotāju savienībā. 1914. gadā Hanzas ielu pagarināja līdz tagadējai Krišjāņa Valdemāra ielai.

 

Atrašanās vieta

Ēka atrodas pašā Rīgas sirdī, Hanzas ielā 3 b, starp moderno un vēsturisko centra apbūvi. Soļa attālumā atrodas restorāni, koncertzāles, teātra nami un veikali, apkārt ir plašas sporta un aktīvās atpūtas iespējas. Ērtai nokļūšanai uz jebkuru citu Rīgas vietu, uz apkaimes ielām ir plašas sabiedriskā transporta izvēles iespējas.

 

Ēkas projekts

Ēkā tiek paredzēts skaidrs funkcionālo zonu dalījums. Dzīvokļi ēkā ir izvietoti sākot ar 2.stāvu, attiecīgi 1.stāva telpas atvēlot četrām komerctelpām ar ieejām no Hanzas ielas gējēju ietves, trīs biroja telpām ar ieejām tajās no ēkas pagalma. Tāpat 1.stāva zonā starp komerctelpām tiek paredzētas divas plašas gājēju ejas uz pagalmu, nodrošinot pa tām ērtu nokļūšanu uz ēkas dzīvokļu kāpņu telpām.

 

Iespējas

H3B ēkā pieejami 127 dzīvokļi, kuru platība ir no 49 līdz pat 350 kvadrātmetriem. Iedzīvotāju ērtībām pagrabstāvā būs pieejamas noliktavas telpas, stāvvietas automašīnām un motocikliem/motorolleriem, velonovietnes, kā arī elektroskūteru un elektroauto uzlādes stacijas. Ēkas pirmajā stāvā paredzētas 3 biroju telpas gandrīz 354 m² platībā un 4 komerctelpas 1643.5 m² platībā.

 

Korporatīvā sociālā atbildība

Kā korporatīvi sociāli atbildīgs uzņēmums, mums ir svarīgi rīkoties godprātīgi un uzņemties atbildību par uzņēmējdarbības ietekmi uz sabiedrību un vidi. Šī pieeja iedvesmo LNK Properties aktīvi investēt savos cilvēkos, resursos un tehnoloģijās, kā arī ņemt dalību sociālajos, renovācijas un vietējās attīstības projektos. H3B dzīvokļu projekts ir veidots, balstoties ēkas ilgtspēju, izmantotajiem resursiem un nākamajām paaudzēm. Energoefektīvā ēka nodrošina maksimālu efektivitāti un komfortu ar vismazāko iespējamo enerģijas patēriņu un resursiem. Rūpējoties par ilgtspēju, H3B projektā būs pieejamas plašas velo novietnes, elektro skūteru un elektroauto uzlādes stacijas un labiekārtota zaļā atpūtas zona.

 

Elastīga pieeja

Bez slēptām izmaksām vai komplicētiem līgumiem. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties iegādāties ģimenes mājokli vai īpašumu kā investīciju nākotnei, mēs vienmēr esam viena soļa attālumā no risinājuma. H3B elastīgā pieeja ir mūsu ilgtspējības pamatprincips.

 

Attīstītājs

LNK Properties ir pieredzējis un uzticams attīstītājs ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi biroju, biznesa centru, dzīvokļu ēku un privāto ciematu būvniecībā Latvijā.