LNK Sporta
Parks

LNK Sporta
Parks
Kopējā platība 65 000 M2
Dabīgā zālāja laukumi 2
Mākslīgā seguma laukumi 4
Skatītāju sēdvietas kopā 1 200
Raimonds
Grants
Direktors
Daudzfunkcionāls parks
Futbola laukumi
Laistīšanas sistēma
Apgaismojums
Aprīkojums un ērtības
Autostāvvieta

LNK Sporta parks ir daudzfunkcionāls sporta un atpūtas parks galvaspilsētas tuvumā. Parks piedāvā dažādas treniņu un sacensību iespējas, sākot no pilnībā aprīkotiem futbola laukumiem treniņu un sacensību vajadzībām līdz pludmales volejbola un tenisa laukumiem. Kopumā amatieri un profesionāļi ir aicināti izmantot sešus futbola laukumus, divus pludmales volejbola un tenisa laukumus.

LNK Sporta Parks ir sen lolots LNK Properties sapnis un vienīgā šāda izmēra futbola bāze Baltijā, kur vienlaikus pieejami vairāki futbola laukumi. Daudzfunkcionāls sporta parks piedāvā plašas ērtības gan nelieliem grupu, gan komandu treniņiem.

 

 

 

Apkaimes stāsts

Katlakalna apkaimes pirmsākumi meklējami neolīta jeb jaunākajā akmens laikmetā. 1635. gadā pēc baznīcas uzcelšanas apkaime tika nosaukta par Katlakalnu. Tās kāpa 2.5 m2 platībā atrodas uz vēsturiskā Baltijas ledus ezera smilšu līdzenuma starp Daugavas ieleju un Bisumuižas grāvi. Mūsdienu Katlakalnā lielākā daļa celtņu ir rūpnieciskās vai dzīvojamās ēkas, savukārt vecākā ēka šajā apkaimē ir Katlakalna dzirnavas. Tā ir celta pirms Livonijas kara, bet pēc tam iznīcināta un atjaunota.

 

 

 

Atrašanās vieta

LNK Sporta Parks atrodas Daugavas labajā krastā, tikai dažu minūšu gājiena attālumā no sabiedriskā transporta un 15 minūšu brauciena attālumā no pilsētas centra. Pirms Dienvidu tilta uzcelšanas Katlakalns bija klusa un mierpilna Rīgas apkaime, bet tagad tas ir kļuvis par vienu no galvenajiem tranzīta mezgliem. Raksturīgi Rīgas priekšpilsētai, Katlakalnā ir privātmāju rajoni, kuru liela daļa iedzīvotāju ir nordarbināti Rīgā un Ķekavas novadā.   

 

 

 

Parka projekts

LNK Sporta Parks ir Latvijas ievērojamākais privātais sporta komplekss. Kopumā parka būvniecībai tika nojaukta 31 ēka, un laukumā tika sagatavota zeme ar 4 mm precizitāti. Pirmajā kārtā ekspluatācijā tika nodota 65,000 m2 liela kompleksa platība. Bez diviem dabīgā zālāja laukumiem (16,448 m2), LNK Sporta Parks piedāvā četrus mākslīgā seguma laukumus (13,851 m2) un dabīgā seguma iesildīšanās laukumu (1,350 m2). Papildus futbola laukumiem parkā ir pieejami divi pludmales volejbola un tenisa laukumi.

 

 

 

Iespējas

LNK Sporta Parkā izbūvēti divi 68x105 m gari dabīgā seguma futbola laukumi ar divām skatītāju tribīnēm, kas kopā var uzņemt līdz 2,300 līdzjutējiem. Lielajam mākslīgā seguma laukumam (68x105 m) ir pieejamas tribīnes ar 680 sēdvietām. Treniņiem LNK Sporta Parkā ir pieejami divi mazāki mākslīgie laukumi (40x60 m) un mākslīgais mini laukums (14x24 m). LNK Sporta parks ir vienīgais sporta un atpūtas parks Latvijā, kas ir aprīkojis gan mākslīgā, gan dabīgā seguma futbola laukumus ar laistīšanas sistēmu. Mākslīgā seguma laukums tiek laistīts, lai tas kalpotu ilgāk un vasaras karstumā sportistiem spēle būtu patīkamāka. Lai nodrošinātu apmeklētāju komfortu, parkā ir pieejama autostāvvieta, tualetes, ģērbtuves ar dušām un rotaļu laukums bērniem. Parka teritorija ir plaša ērtai piekļuvei ar ratiņkrēslu. Apmeklētāju ērtībai ir pieejama norobežota autostāvvieta, elektroauto uzlādes punkts un velosipēda novietnes. Nākotnē LNK Sporta parks plāno izbuvēt apgaismojumu pie dabīgā seguma futbola laukuma, basktebola un āra trenažieru laukumus, kā arī kafejnīcu un atpūtas vietu.

 

 

 

Korporatīvā sociālā atbildība

Korporatīvā sociālā atbildība ir balstīta uz LNK Properties uzņēmuma vērtībām. Īstenojot sociālos projektus, renovācijas un vietējās attīstības projektus, mēs turpinām ieguldīt savos cilvēkos, resursos un komūnās. LNK Sporta Parka projekts ir viens no vērienīgākajiem privātajiem sporta infrastruktūras projektiem Latvijā. Sporta komplekss ne tikai atbalsta sportiskas aktivitātes, bet netieši veic arī sociālo funkciju. Bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem tagad ir pieejama ērta vieta, kur sportot galvaspilsētas tuvumā. LNK Sporta Parks iesaistās un risina arī vides jautājumus. Piemēram, lai izbūvētu ceļu un saglabātu Latvijas Sarkanajā grāmatā iekļauto marmora rožvaboļu populāciju, tika pārcelts 18 m augsts vītols. 

Elastīga pieeja

Bez slēptām izmaksām vai komplicētiem līgumiem. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties nodarboties ar sportu vai atpūsties brīvā dabā, LNK Properties ievēro elastīgu pieeju, kas ir mūsu ilgtspējības pamatprincips.

 

 

 

Attīstītājs

LNK Properties ir pieredzējis un uzticams attīstītājs ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi biroju, biznesa centru, daudzdzīvokļu ēku, privāto ciematu un sporta un atpūtas centru būvniecībā Latvijā.