Baltijas
industriālais
parks

Baltijas
industriālais
parks
Kopējā platība 49 907 M2
Noliktavu platība 34 795 М2
Stāvi 2
Autostāvvietas 291
Aleksandrs
Zendeļs
Direktors
Rūpniecības rajons
Nomas iespējas
Elastīgs plānojums
Apsardze un videonovērošana
Ceļu infrastruktūra
Autostāvvietas

Baltijas Industriālais Parks ir viens no tehnoloģiski modernākajiem kompleksiem Rīgā, kas ietver biroja, ražošanas un tirdzniecības telpas. Pēdējo 15 gadu laikā A klases telpas ir ievērojami attīstījušās, sasniedzot piecu hektāru platību. Baltijas Industriālo Parku par savu mājvietu izvēlējušies tādi Latvijas un starptautiski uzņēmumi, kā B&B Tools Latvia, BE Group, Selecta, Anitra, Besecke un Manitou Nordics. Līdz ar Baltijas Industriālā Parka paplašināšanos un labiekārtošanu, Dārzciema industriālā vide plaukst un kļūst arvien spēcīgāka. Šobrīd industriālais parks piedāvā nomāt biroja, noliktavas un rūpniecības telpas 60,000 m2 platībā.  

 

 

 

 

Apkaimes stāsts

Rīgas Latgales priekšpilsētā atrodas Latvijas pilsētas-dārza ciemats Dārzciems. Pilsētai paplašinoties, 1924. gadā šī apkaime kļuva par privātmāju un dārzu rajonu. Savukārt pagājušā gadsimta 70. gados privātmāju vietā tika uzceltas vairākas daudzdzīvokļu mājas pilsētas iedzīvotajiem un rūpniecības uzņēmumu darbiniekiem. Šodien Dārzciema iela savieno Rīgas dienvidu un ziemeļu daļu un veido nozīmīgu transporta un rūpniecības ekosistēmu, galvenokārt auto nozares uzņēmumiem. 

 

 

 

 

Atrašanās vieta

Papildus daudzfunkcionālām telpām industriālais parks var lepoties ar lielisku atrašanās vietu, kas ir ērti sasniedzama no visām pilsētas pusēm. Dārzciems ir rūpnieciskais Rīgas nostūris ar pievilcīgu mazpilsētas gaisotni. Šobrīd apkaimē dzīvo aptuveni 20,000 cilvēku. Atrodoties netālu no Dienvidu tilta un Austrumu šosejas, kur satiekas Piedrujas, Rēzeknes un Dārzciema ielas, Baltijas Industriālais Parks ir daļa no plaukstošās Dārzciema industriālās zonas. 

 

 

 

 

Projekts

Baltijas Industriālais parks ir A klases ražošanas, biroju un noliktavu komplekss ar vairāk nekā 60,000 m2 iznomājamo platību, kas paredzēta dažādu nozaru un  lieluma uzņēmumiem. Komplekss ir sadalīts vairākos korpusos, kas nodrošina modernas un funkcionālas darba telpas birojiem, ražošanas platībām un noliktavām. Pateicoties Baltijas Industriālā Parka funkcionālajām telpām, uzņēmumiem ir iespēja apvienot biroja un noliktavas telpas vienuviet un tādā veidā palielināt produktivitāti.

 

 

 

 

Iespējas

Baltijas Industriālais Parks piedāvā ne tikai ražošanas un noliktavas telpas, bet arī dažādus risinājumus birojiem un tirdzniecības vietām. Telpu plānojumu iespējams pielāgot katra nomnieka vajadzībām un prasībām. Kopumā industriālajā parkā ir 40,000 m2 noliktavas telpas un 20,000 m2 ─ biroja un tirdzniecības vajadzībām. Baltijas Industriālā Parka ēka ir energoefektīva un ar apkārtnē labi attīstītu infrastruktūru, kas garantē 24/7 drošību un ērtu piekļuvi. Parka teritorijā ir izveidots pārdomāts piebraucamo ceļu tīkls. Ceļiem ir mērķtiecīgi uzklāti divi kompozītmateriāla slāņi, lai tie būtu piemēroti kravas automašīnu pārvadājumiem. Tas nozīme, ka tie ir izturīgāki pret jebkura veida berzi un iegremdēšanos un kalpo ilgāku laiku.

 

 

 

 

Korporatīvā sociālā atbildība

Kā sociāli atbildīgs uzņēmums, mēs regulāri ieguldām klientu, sadarbības partneru un sabiedrības attīstībā, piedaloties sociālajos, renovācijas un vietējās attīstības projektos. LNK Properties galvenā prioritāte ir ieguldīt savos cilvēkos, resursos un tehnoloģijās. Pateicoties Baltijas Industriālā Parka izbūvei, Dārzciema apkaimē ir atjaunota infrastruktūra un izveidots moderns ražošanas, noliktavas un biroja komplekss. LNK Properties ir veicis ieguldījumu arī ilgtspējīgās tehnoloģijās un samazinājis CO2 pēdu jeb kopējā oglekļa dioksīda emisijas apmēru. Industriālajā parkā ir ieviesti dažādi energoefektīvi un funkcionāli risinājumi, lai samazinātu resursu un enerģijas patēriņu.

 

 

 

 

Elastīga pieeja

Bez slēptām izmaksām vai komplicētiem līgumiem. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties iznomāt telpas ražošanas vai biroja vajadzībām, mēs vienmēr esam viena soļa attālumā no risinājuma. Baltijas Industriālā Parka elastīgā pieeja ir mūsu ilgtspējības pamatprincips.

 

 

 

 

Attīstītājs

LNK Properties ir pieredzējis un uzticams attīstītājs ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi biroju, biznesa centru, dzīvokļu ēku, privāto ciematu un industriālo parku būvniecībā Latvijā.