Mūkusalas
Biroji
Kopējā platība 8 804 m2
Noliktavu platība 3 192
Stāvi 5
Autostāvvietas 200
Konferenču telpas 1
Artūrs
Sokoļenko
Direktors
Plānojums
24/7 piekļuve
Recepcija
Autostāvvieta
Apsardze un videonovērošana
Biznesa centra pārvaldība

Industriālā Mūkusalas apkaime piedāvā plašas biznesa iespējas uzņēmumiem. Neatkarīgi no tā, cik liels ir tavs start-up, tirdzniecības vai ražošanas uzņēmums, Mūkusalas Biroji biznesa centrā atradīsies vieta ikvienam, kas vēlas augt un attīstīties.

Nodrošini savam uzņēmumam un darbiniekiem pilnībā aprīkotas biroja vai noliktavas telpas, lai veiksmīgi strādātu, dzīvotu un radītu tepat Rīgā, Pārdaugavā. Mēs parūpēsimies par profesionālu apmeklētāju pieņemšanu un nodrošināsim 24/7 piekļuves kontroli un modernas telekomunikācijas, tajā skaitā stabili ātru internetu, piekļuves kontroles sistēmu, bezmaksas stāvlaukumu uzņēmuma darbiniekiem un viesiem.

 

Ar lepnumu raugāmies uz sadarbības partneru attīstību un sasniegumiem, un, uzņēmumiem augot, piedāvājam ātri un ērti paplašināt biroju un noliktavu telpas atbilstoši Jūsu vajadzībām. Mūkusalas Biroji atrodas tikai dažu minūšu attālumā no Daugavas promenādes un Lucavsalas atpūtas parka, tuvumā pieejama plaši attīstīta sabiedriskā transporta infrastruktūra.

 

 

 

Apkaimes stāsts

Mūkusalas apkaime ir pilsētas bijušais industriālais centrs, kas 19. gadsimtā piesaistīja gan kokapstrādes uzņēmumus, gan rūpnieciskās ražošanas uzņēmējus un darbnīcas (kā piemēru var minēt Karla Ceisa fabriku, Rīgas Radio Rūpnīcu un tērauda izstrādājumu manufaktūras). 20. gadsimta deviņdesmitajos gados Mūkusalas apkaime pamazām sāka uzplaukt, un industriālās teritorijas ēkas atdzima par biroju un biznesa centriem. Mūsdienās industriālais mantojums ir veiksmīgi integrēts rajona attīstībā. Mūkusalas Biroji ēka tika rekonstruēta 2002. gadā, lai vēsturiskajai rūpnīcai Pārdaugavā piešķirtu otro elpu. Atrašanās vietai ir savs raksturs, kas padara biznesa centru īpaši pievilcīgu progresīviem un dinamiskiem uzņēmumiem.

 

 

 

Atrašanās vieta

Mūkusalas Biroji atrodas pastaigas attālumā no Daugavas kreisā krasta promenādes, Lucavsalas atpūtas parka un pludmales, un tirdzniecības centra Rīga Plaza, kurā izvietoti vairāk nekā 160 veikali un ēdināšanas vietas. Apkārtne piedāvā arī strauji augošu dzīvojamo sektoru pieejamību un pilsētas izglītības centru, kas plašākai sabiedrībai pazīstams kā Zināšanu jūdze. Teicama atrašanās vieta piedāvā labāko no abām pasaulēm gan biznesam, gan atpūtai.

 

 

 

Ēkas projekts

Mūkusalas Birojiem piemīt mūsdienīgs industriālais raksturs un gaisotne. Piecu stāvu rūpnīcas ēka ir pārbūvēta par loft tipa birojiem un noliktavas telpām. Biznesa centra kopējā platība ir 11,000 m2, kas ir sadalīta dažādu platību biroja un noliktavas telpās no 15 m2 līdz 800 m2. Elastīga pieeja ir galvenā biznesa centra priekšrocība, kas piedāvā plašas iespējas pielāgot biroju, tirdzniecības un noliktavas telpas uzņēmuma vajadzībām. Biznesa centra pirmais stāvs ir atvēlēts komercklientiem, bet augšējie stāvi – birojiem un noliktavu telpām. Pie mums, Mūkusalas birojos, savas pārstāvniecības un biroja telpas ir izvietojuši dažādu nozaru uzņēmumi – sākot ar Virši-A un EVRY Card Services līdz Terra Virtuala (iRobot centrs) un D8 Corporation.

 

 

 

Biroja telpu iespējas

Daudzfunkcionālais biznesa centrs ir piemērots dažāda lieluma birojiem un uzņēmumiem. Mūkusalas Biroji ir aprīkoti ar drošu diennakts piekļuves kontroles sistēmu, videonovērošanas un gaisa kondicionēšanas sistēmām, modernām telekomunikācijām, tai skaitā ātrgaitas internetu, kafejnīcu, reģistratūru un biroja apsaimniekošanas komandu klātienē. Biznesa centrs nodrošina bezmaksas autostāvvietu 200 automašīnām un velosipēdu novietnes, lai aicinātu darbiniekus un plašāku sabiedrību pievērsties veselīgākam dzīvesveidam. Ikdienas vajadzībām Mūkusalas Biroji ir ērtā attālumā no tirdzniecības centriem, parkiem, restorāniem, kafejnīcām un fitnesa klubiem.

 

 

 

Sociālā atbildība

Mūsu korporatīvā sociālā atbildība nozīmē to, ka mēs rūpējamies par vidi un cilvēkiem, ieguldot tehnoloģijās un sabiedriskajās aktivitātēs. Biznesa centra teritorijā ir pieejamas elektroauto uzlādes stacijas, un tuvākajā nākotnē ir plānots uzstādīt saules baterijas, lai izmantotu ilgtspējīgu enerģētikas avotu. Tikpat svarīgi mums ir iesaistīties sociālajās un sabiedriskajās aktivitātes. Līdz ar Mūkusalas Birojiem mēs esam atdzīvinājuši apkārtni un tās infrastruktūru, kā arī pārveidojuši veco rūpnīcas ēku par plaukstošu biznesa centru. Kā sociāli atbildīgs attīstītājs, biznesa centra telpās esam uzņēmuši vienu no vietējām labdarības organizācijām.

 

 

 

Elastīga pieeja

Mēs darbojamies bez slēptām izmaksām vai komplicētiem līgumiem. Neatkarīgi no tā, vai vēlies palielināt darbinieku skaitu vai mainīt biroja vai noliktavas izkārtojumu, mēs vienmēr esam viena soļa attālumā no risinājuma. Mūkusalas Biroji elastīgā pieeja ir mūsu ilgtspējības pamatprincips.

 

 

 

Attīstītājs

LNK Properties ir pieredzējis un uzticams attīstītājs ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi biroju un biznesa centru būvniecībā un apsaimniekošanā Rīgā.