Deglava
Biroji

Deglava
Biroji
Kopējā platība 4578 M2
Konferenču telpas 1
Stāvi 7
Autostāvvietas 100
Aktuālais piedāvājums
Jurijs
Manuilovs
Direktors
Plānojums
24/7 piekļuve
Koplietošanas telpas
Autostāvvieta
Apsardze un videonovērošana
Biznesa centra pārvaldība

Deglava Biroji piedāvā perspektīvu atrašanās vietu tuvu dzīvojamo ēku rajonam. Biznesa centrs ir lieliski piemērots lieliem un maziem uzņēmumiem un uzņēmējiem, kas vēlas sevi realizēt un veiksmīgi attīstīt biznesu no pirmās dienas. 

 

Piedāvājam nomā mūsdienīgu un pilnībā aprīkotu biroju un tirdzniecības telpas, ko ieskauj pilsētas nozīmīgākie objekti. Deglava Biroji ir ērta piekļuve ar sabiedrisko transportu un auto, kā arī biroja ēka atrodas 10 minūšu brauciena attālumā no pilsētas centra. Biznesa centrs piedāvā virkni priekšrocību veiksmīgai uzņēmuma attīstībai, tajā skaitā apsardzi, 24/7 piekļuves kontroli, un modernas telekomunikācijas. Neatkarīgi no jūsu budžeta un prasībām, Deglavas Biroji telpas nodrošina visu nepieciešamo - neatsveramu ērtību, drošību un darba vidi. 
Apkaimes stāsts

Biznesa centrs atrodas stratēģiski ērtā vietā starp Purvciemu un Dārzciemu. 17. gadsimta sākumā Purvciema apkaime bija pazīstama kā Hausmaņa purvs. Uzsākot masveida augstcetlņu būvniecību pagājušā gadsimta 70. gados, apkaime sāka uzplaukt un ar laiku kļuva arvien vairāk apdzīvota. Pieaugot pieprasījumam pēc B klases biroja telpām Rīgā, Deglava Biroji piedzīvoja pārvērtības, un mēs ieguldījām ilgtspējīgā attīstībā, atjaunojot rūpnīcas administratīvo ēku un izveidojot modernas biroja un tirdzniecības telpas.
Atrašanās vieta

Deglava Biroji atrodas vienā no industriālās apbūves rajoniem. Dažu minūšu attālumā atrodas Augusta Deglava iela, viena no galvenajām pilsētas satiksmes maģistrālēm, kas nodrošina ērtu sabiedriskā transporta satiksmi ar dzīvojamiem rajoniem un pilsētas centru. Neskatoties uz aktīvo satiksmi Deglava Biroju tuvumā, biznesa centrs atrodas klusā un zaļā kvartālā. Īpaši izceļama ir priekšpilsētas sakoptā un apzaļumotā teritorija, ko novērtēs ikviens dabas mīļotājs. 
Ēkas projekts

Deglava Birojiem ir raksturīgs lakonisks un funkcionāls dizains. Biznesa centrs sevī ietver biroja telpas septiņos stāvos ar kopējo platību 4600 m2. Elastīga pieeja ir viena no Deglava Biroji galvenajām priekšrocībām, ko novērtē arī mūsu nomnieki. Daudzfunkcionāli telpu risinājumi, sākot no 20 m2 līdz 3,000 m2, var tikt pielāgoti tieši jūsu vajadzībām un vēlmēm. Biroja ēkas septiņi stāvi ir pieejami nomā vienam nomniekam ar vairākām biroja telpām, vai atsevišķām telpām uzņēmumiem vai sabiedrisko un sociālo projektu attīstītājiem.  

 Telpu iespējas 

Deglava Biroji piedāvā dažādas B klases biroju un tirdzniecības telpas. Biznesa centra piedāvājumā iekļauta recepcijas zona, apsardze, 24/7 piekļuves kontrole un biznesa klases internets. Nomnieku ērtībām ir pieejama koplietošanas konferenču telpa. Blakus Deglava Biroji ēkai ir ērta un plaša autostāvvieta ar iespēju novietot līdz 100 automašīnām, kā arī pieejamas velo novietnes gan darbiniekiem, gan apmeklētājiem. Biznesa centra tuvumā atrodas ne tikai attīstīta transporta infrastruktūra, bet iepirkšanās un  izklaides vietas, kā arī parki atpūtai dabā. Deglava Biroji ir lielisks risinājums uzņēmumiem, kas vēlas nodrošināt darba vidi, kurā darbinieki būtu apmierināti un lojāli.
Sociālā atbildība

Mēs esam sociāli atbildīgi par vidi un cilvēkiem mums apkārt. Esam apņēmušies attīstīt Deglava Biroji biznesa centru atbilstoši ilgtspējības principiem. Līdz ar to aktīvi ieguldām jaunajās tehnoloģijās, dažādos sociālajos un sabiedriskajos projektos. Deglava Biroji ēka un biroju telpas ir energoefektīvas, nodrošinot maksimālu komfortu ar iespējami mazāko enerģijas un resursu patēriņu. Biznesa centra teritorijā drīzumā būs pieejamas elektroauto uzlādes stacijas, savukārt tuvākajā nākotnē ir plānots uzstādīt saules paneļu sistēmu, lai realizētu vienu no visstraujāk augošajiem elektroenerģijas resursiem. 
Elastīga pieeja

Bez slēptām izmaksām vai komplicētiem līgumiem. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties paplašināt vai mainīt biroja telpas esošā biznesa centra ietvaros, mēs vienmēr esam viena soļa attālumā no risinājuma. Deglava Biroji elastīgā pieeja ir mūsu ilgtspējības pamatprincips.
Attīstītājs

LNK Properties ir pieredzējis un uzticams attīstītājs ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi biroju un biznesa centru būvniecībā un apsaimniekošanā Rīgā.