Kalnciema
Biznesa
parks

Kalnciema
Biznesa
parks
Kopējā platība 13000 M2
Noliktavu platība 6 487 М2
Konferenču telpas 1
Stāvi 4
Autostāvvietas 89
Atrašanās vieta Lielirbes iela 1
Artūrs
Sokoļenko
Direktors
Plānojums
24/7 piekļuve
Recepcija
Koplietošanas telpas
Apsardze un videonovērošana
Biznesa centra pārvaldība

Daugavas kreisais krasts ir ļoti daudzsološs rajons pilsētas attīstībai, kā lieliem, tā maziem un start-up uzņēmumiem. Kalnciema Biznesa parks atrodas vietā, kurā vēstures klātesamība un mūsdienīgas industriālas vēsmas apvienojas. Modernas un plašas biroju un noliktavu telpas atrodas pāris minūšu brauciena attālumā no nesen rekonstruētā Āgenskalna tirgus un Kalnciema kvartāla. 

 

Kalnciema Biznesa parks piedāvā plašas iespējas attīstīt savu zīmolu un uzņēmumu. Biznesa centra teritorijā izbūvētās modernās biroju un noliktavu telpas piedāvā visu nepieciešamo mūsdienīga biroja izveidei, sākot no ēkas administrācijas telpām, apsardzes un 24/7 piekļuves kontroles līdz modernām telekomunikāciju tehnoloģijām. 
Apkaimes stāsts

Kalnciema Biznesa parka apkaimei ir cieša saikne ar Rīgas industriālo pagātni un koka arhitektūras pērlēm Āgenskalnā. Deviņdesmitajos gados Pārdaugava pakāpeniski sāka atgūt savu kādreizējo šarmu un attīstījās dzīvojamo māju kvartāli un biznesam draudzīga vide. 2016. gadā mēs Kalnciema Biznesa parkam devām otro elpu, pārveidojot 20. gadsimta administratīvās un noliktavu ēkas par modernām un tiešā nozīmē unikālām telpām biznesam.

 Atrašanās vieta

Biznesa parks atrodas ļoti ērtā vietā, kur tiešā tuvumā ir Kalnciema kvartāls un tirdzniecības centri. Dažu minūšu attālumā no Kalnciema Biznesa parka ir plašas iepirkšanās, izklaides un atpūtas iespējas - Panorama Plaza komplekss un tirdzniecības centrs Spice ar vairāk nekā 200 veikaliem un pakalpojumu sniedzējiem. Biznesa parka atrašanās vietā satiekas labākais no abām pasaulēm - biznesa un ikdienas dzīves. Pārdaugavā tiek aktīvi veidoti un attīstīti jauni dzīvojamie rajoni un Zināšanu jūdze, kurā ietilpst lielākās Rīgas universitātes. Kalnciema Biznesa parks ir izvietots stratēģiskā vietā, nodrošinot ērtu transporta savienojumu ar pilsētas centru un lidostu, kas ir 10 minūšu brauciena attālumā ar automašīnu vai sabiedrisko transportu. 
Ēkas projekts

Kalnciema Biznesa parkā dominē industriālais raksturs un gaisotne. Nomai ir pieejamas biroja un noliktavas telpas ar kopējo platību 13 000 m2. Elastīga darba vide, biroji sākot no 10 m2 līdz 200 m2 un noliktavas telpas no 200 m2 līdz 5 000 m2, ir viena no galvenajām Kalnciema Biznesa parka priekšrocībām. Telpu izkārtojums var tikt pielāgots biroja, noliktavas vai tirdzniecības telpām. Pirmais stāvs ir ērti izmantojams noliktavas un tirdzniecības telpām, savukārt augšējie stāvi augstas kvalitātes birojiem. Šobrīd Kalnciema Biznesa parkā līdzās strādā dažādu nozaru uzņēmumi, sākot no Playoff Arena, modernākais futbola centrs Baltijā, līdz Madara Cosmetics, Europcar, Teknos un Coffee Address. Tuvākajos gados plānots būtiski attīstīt Kalnciema Biznesa parka apkaimi un potenciālu. 2024. gadā piedāvāsim vēl plašākas iespējas biznesa parkā, nododot ekspluatācijā jaunas biroja un noliktavu telpas.
Telpu iespējas 

Daudzfunkcionālajā biznesa parka piedāvājumā iekļautas vairākas biroju un noliktavu ēkas. Kalnciema Biznesa parks ir aprīkots ar 24/7 piekļuves kontroli, recepcijas zonu, video novērošanas un gaisa kondicionēšanas sistēmām, un modernām telekomunikācijām. Uzņēmumu darbinieku ērtībai biznesa centrā ir pieejama konferenču zāle, virtuve un dušas telpas. Pateicoties atrašanās vietai starp pilsētas dinamisko kultūras un biznesa dzīvi, apkārtnē ir pieejamas plašas iepirkšanās, ēdināšanas un izklaides iespējas.
Sociālā atbildība

Mēs, Kalnciema Biznesa parks, regulāri ieguldām ilgtspējā, jo tā sniedz ieguvumus ne tikai mūsu sadarbības partneriem, bet arī sabiedrībai kopumā. Tas iekļauj regulāras investīcijas jaunākajās tehnoloģijās, biznesa centra vides sakārtošanā, sabiedriskajos un sociālajos projektos. Mēs turpinām uzlabot Kalnciema Biznesa parka infrastruktūru un apkārtni, atjaunojot pagājušā gadsmita noliktavas ēkas un izveidojot daudzfunkcionālu biznesa parku. Kalnciema Biznesa parka ēkas ir energoefektīvas, nodrošinot maksimālu komfortu ar iespējami mazāko enerģijas un resursu patēriņu. Biznesa centra teritorijā ir pieejamas elektroauto uzlādes stacijas, un tuvākajā nākotnē ir plānots uzstādīt saules paneļu sistēmu, lai 100% izmantotu atjaunojamo enerģiju. Kā sociāli atbildīgs attīstītājs esam uzņēmuši savā paspārnē kaķu patversmi Kaķa sirds, kaķu palīdzības centru REMI un veterināro klīniku.Elastīga pieeja

Bez slēptām izmaksām vai komplicētiem līgumiem. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties paplašināt komandu vai uzlabot darba vidi, mēs vienmēr esam viena soļa attālumā no risinājuma. Kalnciema Biznesa parka elastīgā pieeja ir mūsu ilgtspējības pamatprincips.

 Attīstītājs

LNK Properties ir pieredzējis un uzticams attīstītājs ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi biroju un biznesa centru būvniecībā un apsaimniekošanā Rīgā.