V118

Kopējā platība 7000
Stāvi 7
Autostāvvietas 200
Atrašanās vieta Krišjāņa Valdemāra 118
Artūrs
Sokoļenko
Direktors
Elastīgs birojs
Apsardze un videonovērošana
Atvērta tipa telpas
Koplietošanas zona
Viedā klimata kontrole
Videi draudzīga ēka

V118 ir augstas klases biroja ēka, kas atrodas Rīgas centrā. Pateicoties biroja ēkas modernizācijai un jumta terasei V118 ir kļuvis par vienu no pieprasītākajiem birojiem pilsētā. V118 popularitāte turpina pieaugt, jo arvien vairāk uzņēmumu meklē biroja telpu iespējas Skanstes apkaimē. Stratēģiskā atrašanās vieta ir viena no V118 priekšrocībām. Skanstes rajons piedāvā plašas ārpus darba aktivitātes, tostarp sporta, iepirkšanās un izklaides iespējas. Tas padara šo vietu pievilcīgu gan darbiniekiem, gan uzņēmumiem. Turklāt V118 tuvumā atrodas sabiedriskā transporta pietura, kas atvieglo pārvietošanos bez automašīnas.

 

 

 

Apkaimes stāsts 

Lai gan Skanste atrodas netālu no Rīgas centra, tā ir viena no pilsētas jaunākajām apkaimēm. Kādreiz Skanstē ganījās Rīgas zirgi un mājlopi, un tās galvenais ceļš savienoja vecpilsētu ar ganībām. Vēl 20. gadsimta sākumā šī apkaime tika izmantota dārzu iekopšanai, bet nesenā pagātnē Skanstē tika izveidots hipodroms, kur tagad atrodas Rimi Olimpiskais sporta centrs. Savukārt līdz ar Arēna Rīga būvniecību 2006. gadā, Skanste pārtapa par vienu no prestižākajiem Rīgas rajoniem.

 

 

 

Atrašanās vieta

Skanstes rajons atrodas starp pilsētas centru un jūgendstila apkaimi jeb Kluso centru, neapšaubāmi vienu no prestižākajām Rīgas rajoniem. Pateicoties sabiedrības un uzņēmumu interesei, šobrīd Skanstē vērojams būvniecības uzplaukums, kas šo rajonu padara konkurētspējīgāku reģionālajā un Eiropas tirgū. Daudzi starptautiski uzņēmumi un bankas ir izvēlējušies Skansti par savu mājvietu. Apkaimes tuvumā atrodas skolas, restorāni un tirdzniecības vietas, un paredzams, ka tuvākajos gados Skanstē tiks uzbūvēts Laikmetīgās mākslas muzejs, Rīgas konferenču un koncertu centrs un augstākās klases dzīvokļu ēkas. 

 

 

 

Projekts

V118 ir dinamiskas un uz izaugsmi orientētas biroja telpas. Septiņu stāvu ēkā ir veikta apjomīga augstas klases modernizācija, pilnībā pārveidojot ēkas vizuālo tēlu un iegūstot A klases biroja statusu. Šobrīd V118 piedāvā modernas A klases telpas 7,049 m2 platībā. Elastīgs telpu plānojums nodrošina iespēju apvienot vai sadalīt biroju atvērtā un slēgtā tipa zonās. Neatkarīgi no tā, vai nepieciešams 150 m2 telpas startup uzņēmumam vai 5,000 m2 liels birojs, V118 atradīs funkcionālu risinājumu darba vietu iekārtojumam. 

 

 

 

Iespējas 

V118 pirmajā stāvā ir izvietots centrālais vestibils, kafejnīca un āra terase. Savukārt caur vestibilu ir iespējams nokļūt biroja telpās, kas atrodas starp otro un septīto stāvu. Nomnieku ērtībai ēkas augšējā stāvā ir pieejama plaša apzaļumota terase, kas ir lieliska vieta, kur darbiniekiem un viesiem strādāt un atpūsties. Ēkas sakārtotā, zaļā vide un viedā gaisa un klimata kontroles sistēma norāda, ka attīstītajam ir svarīgi rūpēties par darbinieku labsajūtu un produktivitāti. Dažādas transporta iespējas V118 biroja ēkas tuvumā ļauj ērti pārvietoties uz darbu ar automašīnu, sabiedrisko transportu, velosipēdu, e-skūteri un kājām. Papildus nomniekiem paredzētām autostāvvietām, V118 piedāvā arī viesu autostāvvietas un slēdzamu velosipēdu un skrejriteņu novietni.

 

 

 

Korporatīvā sociālā atbildība 

Mēs esam apņēmušies rosināt pozitīvas pārmaiņas ilgtspējas un korporatīvās sociālās atbildības jautājumā. Ieguldījums vietējo kopienu labā ir tas, kas ilgtermiņā virza LNK Properties. Sociālie, tehnoloģiju un vietējās attīstības projekti joprojām ir LNK Properties neatņemama darba sastāvdaļa. Tāpat kā LNK Properties, arī V118 birojs savā attīstības priekšplānā ir izvirzījis ilgtspēju. Biroja ēka ir renovēta saskaņā ar LEED ilgtspējīgo ēku sertifikācijas sistēmu. Renovācijas ietvaros ir uzstādīti saules paneļi un energoefektīva fasāde. Savukārt, lai popularizētu ilgtspējīgu dzīvesveidu, V118 teritorijā ir pieejama elektroauto uzlādes stacija.

 

 

 

Elastīga pieeja

Bez slēptām izmaksām vai komplicētiem līgumiem. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties iznomāt telpas startup uzņēmumam vai vairāku desmitu cilvēku komandai, mēs vienmēr esam viena soļa attālumā no risinājuma. V118 elastīgā pieeja ir mūsu ilgtspējības pamatprincips.

 

 

 

Attīstītājs

LNK Properties ir pieredzējis un uzticams attīstītājs ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi biroju, biznesa centru, dzīvokļu ēku, privāto ciematu un industriālo parku būvniecībā Latvijā.