Granita
Industrial
Park
Granita
Industrial
Park
Kopējā platība 84 300 M2
Noliktavu platība 73 680 M2
Stāvi 1-3
Autostāvvietas 810
Pāvels
Broitmans

INDUSTRIĀLĀ VIDE  

Rumbula ir Rīgas industriālais rajons, kas apvieno dažādu nozaru un jomu birojus, noliktavas, rūpniecības un ražošanas uzņēmumus

 

ELASTĪGS PLĀNOJUMS

Biroja un rūpniecības telpas platībā no 500 m2 līdz 6,000 m2 ir būvētas pēc built-to-suit principa, pielāgojot plānojumu nomnieka vajadzībā

 

CEĻU INFRASTRUKTŪRA

Granita Industrial Park atrodas stratēģiski izdevīgā vietā. Via Baltic apvadceļa un maģistrāļu tuvums nodrošina ērtu satiksmi ar piepilsētām un citiem Rīgas rajoniem

 

AUTOSTĀVVIETAS

Industriālais parks piedāvā plašu bezmaksas autostāvvietu un ērtu piebraukšanu uzņēmumiem ar lielgabarīta kravu

 


APSARDZE UN VIDEONOVĒROŠANA

Parka teritorijā un ēkās ir uzstādīta videonovērošana, 24/7 apsardze un piekļuves kontrole, lai garantētu vispārējo drošību un mazinātu iespējamos riskus

 

ILGTSPĒJĪGA PIEEJA

Parka būvniecībā ir izmantoti videi draudzīgi, otreizējās pārstrādes materiāli, uzstādīti saules paneļi un ierīkotas elektroauto uzlādes stacijas.


Granita Industrial Park ir veidots atbilstoši mūsdienu biznesa un vides prasībām dažādu nozaru un mēroga uzņēmumiem. Industriālais parks atrodas vienā no Rīgas ietekmīgākajiem rūpnieciskajiem rajoniem un apvieno daudzfunkcionālas ražošanas, noliktavu, biroja un tirdzniecības telpas.

Patlaban Granita Industrial Park piedāvā 20,000 m2 plaša pielietojuma nomājamo platību, kas tuvāko gadu laikā tiks paplašināta, kā mūsdienīgs 100,000 m2 industriālais centrs.

 

APKAIMES STĀSTS

Rumbula jau izsenis bijusi stratēģiski nozīmīga vieta ar vienu no trīs Daugavas krastā izvietotām pārceltuvēm. Apkaimes nosaukums radies, pateicoties Daugavas krācēm, kas pirms Rīgas HES uzbūvēšanas atradušās Daugavā starp Rumbulu un Doles salu.

Apkaimes uzplaukumu ir veicinājuši vēsturiskie notikumi sākot no 13. gadsimta līdz mūsdienām. Viensētu apbūve, lauku un pļavu iekopšana, un industriālo ēku un Rumbulas lidlauka attīstība liecina par to laiku, varu, kultūru, sociālo slāņu, stilu un funkcionālo mērķu daudzveidību, kas ir bijusi un ir aktuāla. Šodien Rumbulu var raksturot kā Rīgas dienvidaustrumu industriālo apkaimi, kas pakāpeniski atdzimst līdz ar infrastruktūras sakārtošanu un ietvju, sabiedriskā transporta pieturu, promenādes un veloceliņa Rīgas centrs – Dārziņi izbūvi.


 

ATRAŠANĀS VIETA

Granita Industrial Park atrodas stratēģiski ērtā vietā ar attīstītu ceļu infrastruktūru, kas iekļauj Via Baltica apvedceļu un starppilsētas nozīmes maģistrāles –  Krustpils un Lubānas ielas. Industriālā teritorija ir ērti sasniedzama gan no Pierīgas rajoniem, gan piepilsētām – Siguldas, Ogres un Salaspils. 150 metru attālumā no Granita Industrial Park atrodas sabiedriskā transporta pietura, un līdz galvaspilsētas centram ar automašīnu ir iespējams nokļūt 30 minūšu laikā.

 

PROJEKTS

Granita Industrial Park apvieno noliktavas, biroja, tirdzniecības un ražošanas telpas. Ēkas ir izbūvētas vidēji divu un trīs stāvu augstumā, un šobrīd kopējā iznomātā telpu platība ir vairāk nekā 20,000 m2.  

Tuvāko piecu līdz desmit gadu laikā plānots izbūvēt papildu 80,000 m2 nomājamo platību. Jaunās telpas tiks izbūvētas pēc built-to-suit principa, pielāgojot telpas nomnieku vajadzībām. Otrās kārtas ietvaros Granita Industrial Park teritorijai tiks izveidoti vairāki piebraucamie ceļi un iebrauktuves.  

Šobrīd parka esošās būves, tāpat kā 95% piegulošās teritorijas ir iznomātas. Industriālā parka nomnieki galvenokārt ir būvniecības un ražošanas nozaru uzņēmumi, kas nodarbojas ar betona armatūras konstrukciju un moduļu koka māju ražošanu, koka palešu un citas koka produkcijas izgatavošanu un uzglabāšanu. Granita Industrial Park nomnieku vidū ir tādi uzņēmumi kā Kronus, CMB Housing Solutions un Technorent. 
IESPĒJAS

Granita Industrial Park ir multifunkcionāls un dabai draudzīgs industriālais parks. Parka pirmajā kārtā tika izbūvēti 20,000 m2, kurā iekļautas biroja telpas ar kopējo platību 1,400 m2, un noliktavas un ražošanas telpas sākot no 500 m2 līdz 6,000 m2. Telpu plānojumu un iekārtu izvietojumu var pielāgot un modelēt atbilstoši katra nomnieka vajadzībām. 

Granita Industrial Park tuvumā atrodas attīstīta autoceļu un dzelzceļa infrastruktūra, sauszemes un dzelzceļa pārvadājumiem.

Nomnieku vajadzībām ir pieejama labiekārtota piegulošā teritorija un tajā esošie celtņi, iekrāvēji un cita lielgabarīta tehnika. Darbinieku un viesu ērtībai ir pieejama plaša bezmaksas autostāvvieta, kā arī specializētas uzlādes stacijas, kas nodrošina iespēju uzlādēt elektroauto ar atjaunojamo elektroenerģiju. 

Vienā no Granita Industrial Park ēkām ir izvietota kafejnīca un ēdnīca. Pastaigas attālumā, industriālā parka teritorijā, ir speciāli izveidota atpūtas zona un ezers.  


 

KORPORATĪVĀ SOCIĀLĀ ATBILDĪBA

Ikdienā mums ir svarīgi apliecināt uzņēmuma sociālo atbildību pret sabiedrību, ieguldot vietējās attīstības projektos. Lai veicinātu Rumbulas apkaimes dinamiku, LNK Properties mērķtiecīgi iegulda moderna un funkcionāla industriālā parka būvniecībā. 

Viens no uzņēmuma stratēģiskajiem mērķiem ir samazināt ietekmi uz apkārtējo vidi un plašāk izmantot atjaunojamos resursus. Granita Industrial Park kā zaļi domājošs industriālais parks rūpējas par vidi, ik gadu ieguldot dažāda mēroga projektos, tajā skaitā otreizējās pārstrādes materiālos, saules paneļos un elektroauto uzlādes stacijās.

 

ELASTĪGA PIEEJA

Bez slēptām izmaksām vai komplicētiem līgumiem. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties iznomāt ražošanas, noliktavas vai biroja telpas, mēs vienmēr esam viena soļa attālumā no risinājuma. Granita Industrial Park elastīgā pieeja ir mūsu ilgtspējības pamatprincips.

 

ATTĪSTĪTĀJS

LNK Properties ir pieredzējis un uzticams attīstītājs ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi industriālo parku, biroju, biznesa centru, dzīvokļu ēku un privāto ciematu būvniecībā Latvijā.