TWENTY
Stāvi 6
Dzīvokļu skaits 27
Dzīvokļu platība 42 – 134 M2
Autostāvvietas 8
Atrašanās vieta Rīga, Klusais Centrs
Aleksandra
Strode
Jūgendstila rajons
Vēsturiskā elpa
Dzīvokļu plānojumi
Interjera brīvība
Modernas ērtības
Energoefektivitāte

TWENTY augstākās klases daudzdzīvokļu ēka ir jūgendstila arhitektūras pērle, kas apvieno vēsturisko eleganci un šarmu ar mūsdienu komfortu un dzīves kvalitāti. Sešstāvu ēka ir kultūrvēsturiskais piemineklis, kas tika uzcelta 1911. gadā Rīgas klusajā centrā. 

TWENTY renovācijas laikā tika ieviesti visi mūsdienu energoefektivitātes standarti, vienlaikus saglabājot ēkas vēsturisko estētiku un funkcionalitāti. Tādējādi jūgendstila ēka piedāvā izbaudīt gan klusajam centram raksturīgo pagātnes atmosfēru, gan mūsdienu pasaules komfortu un ērtības. 

 

 

 

Apkaimes stāsts

Jau kopš 19. un 20. gadsimta mijas jūgendstila kvartāls, kas pazīstams kā Klusais centrs, ir bijis viena no prestižākajām Rīgas apkaimēm. 20. gadsimta sākumā arhitekts Nikolajs Nords uzsāka TWENTY daudzdzīvokļu ēkas projektēšanu. Mūsdienās TWENTY ir spilgts Rīgas jūgendstila paraugs, kas atklāj gan britu modernisma, gan neoklasicisma ietekmes. TWENTY ir veltījums Rīgas pirmsākumiem, kad pilsēta strauji attīstījās un veidoja Latvijas zelta mantojums. Vēstures liecības atklāj, ka ēkā dzīvojuši jurists Kārlis Dišlers, gleznotājs Edvards Gorskis un citi intelektuāļi. 

 

 

 

Atrašanās vieta

Klusajam centram ir unikāla filozofija. Rīdzinieki un viesi šeit var izbaudīt pagātnes mantojumu un pilsētas dzīves priekšrocības. Šajā Rīgas vēsturiskajā daļā atrodas pilsētas iespaidīgākais jūgendstila arhitektūras mantojums. Papildus vēsturiskajam šarmam Klusais centrs piedāvā pilsētas centra sniegtās priekšrocības. Vairākas plaši pazīstamas skolas un universitātes, kafejnīcas un restorāni, kā arī citas ērtības atrodas dažu minūšu attālumā. Rīga ir slavena ar saviem parkiem, un trīs no tiem atrodas TWENTY projekta tuvumā ─ Esplanāde, Kronvalda parks un Viesturdārzs. Arī Rīgas galvenie apskates objekti, koncertu norises vietas, biznesa centri, kultūras vietas un radošie kvartāli ir 15-20 minūšu gājiena attālumā. No Klusā centra var ērti nokļūt jebkurā pilsētas daļā, kā arī starptautiskā lidosta Rīga un Jūrmala ir ērti sasniedzamas ar automašīnu vai sabiedrisko transportu.

 

 

 

Ēkas projekts

20. gadsimtā sākumā uzņēmējs un attīstītājs Ludvigs Neiburgs ēkas būvniecībai uzrunāja arhitektu Nikolaju Nordu. Mūsdienās TWENTY ēkā ir pilnībā atjaunoti 27 augstākās klases dzīvokļi. Restaurācijas ietvaros tika rūpīgi saglabāti sākotnējai fasādei raksturīgie dekori un vertikālie ritmi. Nododot TWENTY ēku uzticamu un augsti kvalificētu meistaru rokās, tika atjaunots orģinālo logu un durvju dizains un koplietošanas telpu dekori. 

 

 

 

Iespējas

TWENTY piedāvā dažāda plānojuma dzīvokļus sākot ar vienu līdz pat trim guļamistabām, 42 m2 līdz 134 m2 platībā. Ēkas projekts piemērots, gan ģimenēm ar bērniem, gan jauniem profesionāļiem.TWENTY dzīvokļos funkcionālās telpas daudzos aspektos atbilst sākotnējam plānojumam, savukārt tradicionālā dizaina koka logi un durvis ir atjaunoti, atbalstot modernās tehnoloģijas. TWENTY dzīvokļi tiek piedāvāti ar augstas kvalitātes apdari, bez mēbelēm. Tas nozīmē, ka potenciālie dzīvokļa pircēji var iekārtot dzīvokļa interjeru, vadoties pēc savām vēlmēm un ieskatiem. Ēkā ir divas kāpņu telpas, kurās ir ne tikai saglabāts vēsturiskais interjers, bet arī veikti tehniskie uzlabojumi, ieviešot domofonu un kameras. Ēkas jaunās ērtības ietver liftus, velosipēdu un bērnu ratiņu novietnes, kā arī automašīnu stāvvietas. TWENTY ēkas iedzīvotājiem ir pieejams labiekārtots zaļais pagalms. Savukārt visas pārējās vēstniecību rajona priekšrocības ir atrodamas dažu minūšu gājiena attālumā.

 

 

 

Korporatīvā sociālā atbildība

Mūsu apņemšanās atbalstīt korporatīvo sociālo atbildību ir neatņemama LNK Properties kultūras sastāvdaļa. Līdz ar to aktīvi turpinām ieguldīt cilvēkos un resursos, lai realizētu ne tikai jaunākās tehnoloģijas, bet arī renovācijas, attīstības un sociālos projektus. Viens no LNK Properties korporatīvās sociālās atbildības aicinājumiem ir saglabāt un atjaunot pilsētas vēsturiskās ēkas. Kā piemēram, LNK Properties ir veiksmīgi noslēdzis renovāciju darbus 20. gadsimta sākumā celtajai dzīvojamai ēkai TWENTY. Renovācijas rezultātā ir saglabāts ēkas vēsturiskais mantojums un kultūras identitāte, kā arī uzlabota ēkas resursu pārvaldība. 

 

 

 

Elastīga pieeja

Bez slēptām izmaksām vai komplicētiem līgumiem. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties iegādāties ģimenes mājokli vai nākamo investīciju projektu, mēs vienmēr esam viena soļa attālumā no risinājuma. TWENTY elastīgā pieeja ir mūsu ilgtspējības pamatprincips.

 

 

 

Attīstītājs

LNK Properties ir pieredzējis un uzticams attīstītājs ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi biroju, biznesa centru un dzīvokļu ēku būvniecībā, atjaunošanā un apsaimniekošanā Rīgā.