Gardenika

Stāvi 4
Dzīvokļu skaits 41
Dzīvokļu platība 44 – 90 M2
Autostāvvietas 29
Atrašanās vieta Rīga, Dārzciems
Aleksandra
Strode
Ērta atrašanās vieta
Pielāgots plānojums
Izcila funkcionalitāte
Energoefektivitāte
Drošība pirmajā vietā
Harmonijā ar dabu

Gardenika ir mūsdienu arhitektūra šedevrs, kura unikālā dzīves telpa organiski saplūst ar vēsturiski apzaļumoto apkaimi. Dzīvojamās mājas projekts atrodas vienā no Rīgas zaļākajiem rajoniem, Dārzciemā, tikai dažu minūšu attālumā no pilsētas centra. Tā ir miera osta dinamiskiem un aktīviem Rīgas iedzīvotājiem, kuri vēlas dzīvot komfortā un klusumā galvaspilsētas tuvumā. 

 

 

 

Apkaimes stāsts

Par Dārzciema apkaimes sākumposmu uzskatāms 13. gadsimts, kad iedzīvotāji sāka izmantot tās zaļos mežu masīvus un pļavas lauksaimniecībai. Rīgas pilsētai augot un attīstoties, pieauga arī Dārzciema nozīme. Lai gan, laikam ejot, kādreizējā lauksaimniecības teritorija pārtapa par dzīvojamo un industriālo rajonu, vienstāvu apbūves un privātmājas ir saglabājušas apkaimes apslēpto burvību un harmoniju.

 

 

 

Atrašanās vieta

Dārzciema apkaime, kurā atrodas Gardenika, piedāvā pilnvērtīgu infrastruktūru, kas atbilst mūsdienu iedzīvotāju prasībām. Dzīvokļu projekta atrašanās vieta ļauj baudīt gan pilsētas centra tuvumu, gan mieru un klusumu. Gardenikas tuvumā kursē vairāki sabiedriskā transporta maršruti, kas nodrošina iespēju ātri un ērti sasniegt citas pilsētas apkaimes. Tāpat apkaimē ikdienas vajadzībām ir iepirkšanās centri, tirgus, skolas, bērnudārzi, kafejnīcas un sporta klubi. 

 

 

 

Ēkas projekts 

Gardenikas četrstāvu ēka tika projektēta, domājot par iedzīvotāju komfortu ikdienā. Rezultātā dzīvokļu ēka ir funkcionāla un harmoniski iekļaujas apkārtējā vidē, vienlaikus ievērojot visas komforta klases prasības. Gardenikas dzīvokļu projektā izmantoti dažādi ar dabu saistīti estētiski risinājumi, kā piemēram, ziedu raksti uz balkoniem un rūpīgi izvēlēta fasāžu apdare. Lai ēkas fasāde būtu saskaņā ar iekštelpu interjeru, koplietošanas telpās ir izmantoti dabas dekoratīvie elementi.

 

 

 

Iespējas 

Gardenikas ēkā ir pieejami 45 dzīvokļi ar balkonu vai terasi. Projekta plānojums ir rūpīgi pārdomāts un funkcionāls ar dzīvojamo telpu platību no 46 m2 (divas istabas) līdz 80 m2 (četras istabas). Dzīvokļu logi ir vērsti uz divām vai trim pusēm, kas nodrošina maksimāli dabisku apgaismojumu visas dienas garumā. No balkoniem paveras skats uz attālumā redzamo apzaļumoto apkaimi. Papildus balkoniem, ceturtā stāva dzīvokļiem ir izbūvētas terases, kas harmoniski paplašina iekštelpas. Dzīvokļi ir pieejami ar iekšējo apdari, santehniku un iebūvētu virtuvi, kā arī individuāli katram dzīvoklim izbūvētu apkures sistēmu.

 

 

 

Korporatīvā sociālā atbildība 

Kā korporatīvi sociāli atbildīgs uzņēmums, mums ir svarīgi rīkoties godprātīgi un uzņemties atbildību par uzņēmējdarbības ietekmi uz sabiedrību un vidi. Šī pieeja iedvesmo LNK Properties aktīvi ieguldīt savos cilvēkos, resursos un tehnoloģijās, kā arī piedalīties sociālajos, renovācijas un vietējās attīstības projektos. Līdztekus dabas iedvesmotiem estētiskajiem risinājumiem, Gardenikas dzīvokļu projekts ir veidots, balstoties uz ilgtspējīgu un zaļu domāšanu. Kā viens no piemēriem ir Gardenikas projektā pieejamās velo novietnes un elektroauto uzlādes stacija. Rūpējoties par dabu, LNK Properties ir saglabājis teritorijas zaļo zonu un tuvumā esošos kokus, kā arī uzstādījis strazdu būrīšus.

 

 

 

Elastīga pieeja

Bez slēptām izmaksām vai komplicētiem līgumiem. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties iegādāties ģimenes mājokli vai īpašumu kā investīciju nākotnei, mēs vienmēr esam viena soļa attālumā no risinājuma. Gardenikas elastīgā pieeja ir mūsu ilgtspējības pamatprincips.

 

 

 

Attīstītājs

LNK Properties ir pieredzējis un uzticams attīstītājs ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi biroju, biznesa centru, dzīvokļu ēku, privāto ciematu un industriālo parku būvniecībā Latvijā.