Dienvidu
vārti
Dienvidu
vārti
Kopējā platība 20 561 M2
Noliktavu platība 14 980 М2
Stāvi 4
Autostāvvietas 224
Pāvels
Broitmans
Direktors
Rūpnieciskais centrs
Nomas iespējas
Betona sienas
Neatkarīga apkures sistēma
Ventilācija un gaisa kondicionēšana
Atjaunojamā enerģija

Dienvidu Vārti ir daudzfunkcionāls piecu hektāru industriālais parks, kas apvieno noliktavas, biroja, tirdzniecības un ražošanas telpas. Kopumā parkā ietilpst piecas ēkas un moderna, augstas kvalitātes infrastruktūra ar kopējo iznomājamo platību 20,000 m2. Industriālais parks ir iekarojis stabilu pozīciju vietējos tirgos, ne tikai nodrošinot biroja un tirdzniecības telpas, bet arī noliktavas un ražošanas funkciju. 

 

 

 

Apkaimes stāsts

Dienvidu Vārti atrodas Rīgas Latgales priekšpilsētas, Dārzciema apkaimē, kas no latviešu valodas burtiski tulkojumā nozīmē dārza ciemats. Šī apkaime Rīgai tika pievienota 1924. gadā un attīstīta, kā vieta privātmāju un dārziņu apbūvei. 70. gados privātmāju vietā tika uzbūvētas vairākas 3-9 stāvu dzīvokļu ēkas, un turpinoties Dārzciema attīstībai lielie rūpniecības uzņēmumi uzbūvēja dzīvokļus darbiniekiem. Mūsdienās Dārzciema iela savieno pilsētas dienvidu un ziemeļu daļu un ir nozīmīga artērija loģistikas un citiem starptautiskajiem uzņēmumiem, galvenokārta auto nozarē.

 

 

 

Atrašanās vieta

Dārzciems ir Rīgas industriālais nostūris, kas ir plašāk zināms, pateicoties biroja, ražošanas un noliktavas telpām. Par vienu no Dienvidu Vārti priekšrocībām uzskatāma lieliskā atrašanās vieta, kas ērti sasniedzama no visām pilsētas pusēm. Industriālais parks atrodas netālu no Dienvidu tilta un Austrumu maģistrāles, kur satiekas Piedrujas, Rēzeknes un Dārzciema ielas. Šī apkaime gadu gaitā ir kļuvusi par vienu no industriālās attīstības teritorijām. 

 

 

 

Projekts

Dienvidu Vārti ir A klases komplekss, kas sastāv no vairākām ēkām un tā kopējā platība ir 20,000 m2. Attīstot industriālā parka infrastruktūru vairākās kārtās un veicot teritorijas labiekārtošanu, LNK Properties ir izveidojis modernu un funkcionālu vidi dažādu nozaru uzņēmumiem. Kompleksa ēku iekšējo plānojumu iespējams veidot un pielāgot nomnieku vajadzībām. Tādējādi ir panākts līdzsvars starp visām kompleksa iespējām, nodrošinot biroja, noliktavas un ražošanas telpas vienuviet. 

 

 

 

Iespējas

Dienvidu Vārti industriālais parks galvenokārt tiek izmantots kā ražošanas vai noliktavas telpas, kas ir ērti apvienojamas ar biroju un tirdzniecības vietu. Teritorijā ir pieejami plaši, dažāda izmēra funkcionālie zonējumi un telpas no 300 līdz 2,500 m2 un astoņiem iekraušanas un izkraušanas vārtiem. Industriālais parks ir aprīkots ar mūsdienīgiem tehniskajiem un telekomunikācijas risinājumiem, kas apmierinās prasīgāko nomnieku vajadzības. Katrai ēkai ir izbūvēta individuāla apkures sistēma, lai ērti kontrolētu temperatūru un enerģijas patēriņu. Tāpat industriālajā parkā ir uzstādīta ventilācijas un kondicionēšanas sistēma, ko var pielāgot atkarībā no telpu vajadzībām.

 

 

 

Korporatīvā sociālā atbildība

Korporatīvā sociālā atbildība ir neatņemama mūsu uzņēmuma kultūras sastāvdaļa, un ikdienā LNK Properties cenšas proaktīvi iesaistīties un investēt dažādos sociālajos, renovācijas un vietējās attīstības projektos. Investīcijas cilvēkos, resursos un tehnoloģijās joprojām ir mūsu uzņēmuma prioritāte. Atbalstot pilsētas ilgtspējīgu attīstību, LNK Properties ir atjaunojis Dārzciema apkaimes infrastruktūru un izveidojis modernu, daudzfunkcionālu industriālo parku. Uzņēmums aktīvi cenšas uzlabot Dienvidu Vārti funkcionalitāti, vienlaikus samazinot oglekļa pēdu un resursu patēriņu. Kā piemēram, parka teritorijā ir pieejama elektroauto uzlādes stacija, un tuvākā nākotnē tiks uzstādīti saules paneļi.

 

 

 

Elastīga pieeja

Bez slēptām izmaksām vai komplicētiem līgumiem. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties iznomāt ražošanas vai biroja telpas, mēs vienmēr esam viena soļa attālumā no risinājuma. Dienvidu Parka elastīgā pieeja ir mūsu ilgtspējības pamatprincips.

 

 

 

Attīstītājs

LNK Properties ir pieredzējis un uzticams attīstītājs ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi biroju, biznesa centru, dzīvokļu ēku, privāto ciematu un industriālo parku būvniecībā Latvijā.