Vesetas ielā 6 saviesīgā pasākumā piedāvā modernās pilsētas dzīves baudījumu

Ēka papildina vēsturiskā centra pilsētvidi un harmoniski sasaucas ar Skanstes apkaimi. Liela uzmanība šajā projektā tika pievērsta detaļām, materiālu kvalitātei un risinājumu ilgtspējai. Par ko varēja pārliecināties arī viesi ēkas atklāšanas pasākumā, ko projekta attīstītājs LNK Properties rīkoja sadarbībā ar Latvia Sotheby’s International Realty. Modernās pilsētas dzīves baudījumu papildināja muzikālais duets Andrejs Osokins un Katrīna Gupalo.

 

“Šī ir ļoti īpaša diena, kad būvobjekts kļūst par mājām, par vietu, kur ļauties pilsētas šarmam baudīt pilsētas dzīvi, justies kā mājās un uzņemt viesus”, visus klātesošos uzrunāja Aleksandra Strode, SIA “LNK Properties”, kas ir projekta attīstītājs, valdes locekle, dzīvojamo nekustamo īpašumu departamenta vadītāja. “Šajā ēkā pilsētas centra dinamiskā ainava saplūst ar pilsētnieka dzīves telpu, un projekts izaicina ierasto izpratni par privātumu kā vizuālu nošķirtību no ielas telpas. Turpretī vienlaicīgi katra “Rennaissance” dzīvokļa iemītniekam ir iespēja sajusties kā privātmājā. 

 

Man ir patiess gandarījums par sadarbību ar visu projektā iesaistīto komandu. Tā ir kā nepārtraukta mijiedarbība projekta attīstības gaitā, kā rezultātā ēka - tās pabeigtajā veidolā, nevienu neatstāj vienaldzīgu. Daži risinājumi pat pārsniedza sākotnējās gaidas, ēka papildina vēsturiskā centra pilsētvidi un harmoniski sasaucas ar jauno Skanstes apkaimi. Liels paldies visai projekta komandai – arhitektiem, būvniekiem, kolēģiem attīstītājiem,” savu gandarījumu pauž Strode.

 

Ilze Mazurenko, “Latvia Sotheby’s International Realty” īpašniece, pārdošanas eksperte: “Renaissance dzīvokļi nodrošina mūsdienīgu, ieturētu dizainu, kas veidots no izcilas kvalitātes materiāliem, attiecīgi nodrošinot visaugstākos standartus. Lielie panorāmas logi dod gaišuma, plašuma un iedvesmas sajūtu pašā Rīgas centrā, tādējādi tiek garantēts izsmalcināts un moderns dzīves veids, ko cienīs pat visizvēlīgākie topošie dzīvokļu īpašnieki.”

 

Jaunā ēka atrodas Rīgas modernajā centrā, kur apkaimes centrālo satiksmes artēriju veido Skanstes iela. Vesetas iela 6 ir kvalitatīva dzīves telpa, kur blakus esošajam Rīgas pilsētas vēsturiskajam un klusajam centram, veidojas mūsdienīga un augstvērtīga apbūve. Ēkas būvniecība tika pabeigta šā gada jūlijā, un uz doto brīdi gandrīz visi 10 dzīvokļi jau ir atraduši jaunos saimniekus vai ir rezervēti.

 

Projekta attīstītājs ir SIA “LNK Properties”, arhitektūras un iekštelpu dizaina autori - birojs “Sarma Norde”, savukārt būvdarbus veica viens no lielākajiem būvniecības uzņēmumiem Latvijā AS “LNK Industries”. Par LNK Properties LNK Properties jau vairāk nekā 20 gadus veiksmīgi realizē rūpniecības, tirdzniecības, biroju un dzīvojamo ēku attīstību tālākai iznomāšanai un pārdošanai. Savos projektos LNK Properties apvieno zinātnisko pieeju, cieņu pret nozares tradīcijām, kā arī inovācijas. Vairāk par LNK Properties: www.lnk-properties.lv

 

Par Latvia Sotheby’s International Realty Latvia Sotheby’s International Realty ir pasaulē vadošā premium nekustamo īpašumu zīmola Sotheby`s International Realty pārstāvis Latvijā. Piedāvā iegādei, īrei vai investīciju mērķiem