Atklāts Latvijā lielākais privātais sporta komplekss LNK Sporta parks

Rīgā, Daugavas krastā atklāts Latvijā lielākais privātais sporta komplekss LNK Sporta parks

Šodien Daugavas krastā, Lejupes ielā 5, Rīgā, svinīgā ceremonijā tika oficiāli atklāts Latvijā lielākais, privātais sporta komplekss LNK Sporta parks. Parka pirmās kārtas teritorija, kas šodien tika atklāta, ir 65 000 m2. Tajā ietilpst divi dabīgā zālāja futbola laukumi ar kopējo platību 16 448 m2 un viens iesildīšanās laukums ar dabīgo zālienu 1350 m2 platībā. 4 mūsdienīgi futbola laukumi ar mākslīgo segumu 13 851 m2 platībā, divi pludmales tenisa un volejbola laukumi 678 m2 platībā, kā arī ģērbtuves, stāvlaukums un labiekārtota teritorija.

 

“Veselā miesā vesels gars – šis senais teiciens ir vienmēr aktuāls, un pilsēta ir ieinteresēta, lai šeit būtu arvien labāka un pieejamāka sporta infrastruktūra. Privātās investīcijas šajā ekonomiskajā situācijā ir īpaši būtiskas, savukārt aktīva dzīvesveida veicināšana un sportošanas tīkla attīstība ir viena no Rīgas attīstības stratēģijas prioritātēm,” norāda Rīgas domes priekšsēdētājs Mārtiņš Staķis. “Līdz ar jaunā sporta parka atklāšanu, ceram uz vēl labākiem Rīgas komandu panākumiem, kā arī aizrautīgu līdzjušanu turnīros un sacensības!”, pauda Staķis.

 

Jau tagad, pēc pirmās kārtas atklāšanas LNK Sporta parkā varēs notikt dažāda līmeņa futbola sacensības - sākot ar Latvijas futbola virslīgu un beidzot ar nacionālo izlašu spēlēm. Savukārt pēc otrās kārtas izbūves tas būs piemērots arī starptautisko sacensību rīkošanai. Investīcijas parka pirmajā kārtā ir 10 miljoni eiro, vēl 15 plānots ieguldīt kompleksa otrajā un trešajā kārtā.

 

“Es ļoti ceru, ka LNK Sporta parka projekts kļūs ne tikai par profesionālu sacensību norises vietu, tas jau ir noticis. Es patiešām vēlētos, lai pirmkārt un galvenokārt, mūsu objekts kļūtu par mājvietu daudzām bērnu komandām un akadēmijām, kā arī daudziem sportiska dzīvesveida atbalstītājiem un entuziastiem. Visi šie cilvēki padarīs LNK Sporta parku par tādu vietu, kādu mēs to vēlamies redzēt - skaistu, mājīgu un ērtu,” uzsvēra LNK Sporta parks dibinātājs, LNK Industries valdes priekšsēdētājs Artjoms Milovs. Viņš arī norādīja, ka attīstot jauno sporta kompleksu, attīstītāji nerēķinās ar drīzu ieguldījumu atpelnīšanu, lielā mērā tas būs sociāls projekts.