Par projektu

Baltijas Industriālais parks ir viens no tehniski attīstītākajiem A klases noliktavu, biroju, tirdzniecības un ražošanas telpu kompleksiem Rīgā.

Tas darbojas jau 15 gadus un gadu gaitā ir ievērojami paplašinājies. Parka ēku kopējā platība šobrīd ir ap 25 000 m2, savukārt visas teritorijas platība — 5 hektāri.

Jaunākajiem energoefektivitātes standartiem atbilstošās ēkas ar gāzes apkuri nodrošina zemas uzturēšanas izmaksas. Parka telpas ir pilnībā aprīkotas ar mūsdienīgām inženierkomunikācijām un telekomunikācijām, kā arī tiek apsargātas 24 stundas diennaktī.

Baltijas Industriālā parka ērto un mūsdienīgo infrastruktūru, kā arī augsta līmeņa apsaimniekošanas pakalpojumus jau vairāku gadu garumā novērtē tādi nomnieki kā B&B Tools Latvia, BE Group, Selecta, Anitra, Besecke, Sika, Manitou Nordics, Hansab un citi.

Par vietu

Baltijas Industriālais parks atrodas Dārzciemā, kvartālā starp Piedrujas, Dārzciema un Pildas ielām, Piedrujas ielā 7, pie Dienvidu tilta.

Atrašanās tuvu Rīgas centram un ērta pieejamība lielgabarīta transportam ir industriālā parka būtiska priekšrocība līdzās tā augsti attīstītai infrastruktūrai.

Adrese: Piedrujas iela 7, Rīga, Latvija, LV-1073