Par projektu

A klases biroju centrs. Kopējā platība – 15 000 kv.m. Trīs līmeņu pazemes autostāvvieta 180 automašīnām. Centrs nodots ekspluatācijā 2009. gadā.

Alojas Biroji – viens no mūsdienīgākajiem Rīgas biroju centriem. Centra koncepcijas pamatā – komfortabla funkcionalitāte un ekoloģiskums.

Alojas Biroji tika projektēts saskaņā ar visiem standartiem, kas tiek izvirzīti А klases biroju ēkām. Ēka ieplānota kā biroju komplekss mūsdienīgiem un ambicioziem klientiem ar visaugstākajām prasībām.

Mūsu nomnieki:
 
  • Luminor Bank
  • URALCHEM Trading
  • Uralkali Trading
  • Ellex Kļaviņš
  • AUGSTCELTNE

Biroju centra Alojas Biroji projektu izveidoja pazīstams arhitektu birojs Sarma un Nordе – vairāku ievērojamu biznesa centru Latvijā autors.

Alojas Biroji būvniecības laikā tika pielietoti unikāli tehnoloģiskie risinājumi, pateicoties kuriem projekts saņēma zaļo sertifikātu par ēkas atbilstību visām ekoloģijas un energotaupīšanas normām.

Ēkas projekts risina uzdevumu, kas saistīts ar maksimālu CO2 izmešu apjoma samazināšanu gan celtniecībā, gan ekspluatācijā.

Saskaņā ar mainīgiem laikapstākļu nosacījumiem autonomās apkures, dzesēšanas un ventilācijas sistēmas uztur individuālu klimatu dažādās Alojas Biroji telpās. Zem ēkas izvietota plaša divu līmeņu stāvvieta automašīnām.

Par vietu

Alojas Biroji ēka atrodas strauji attīstošā darījumu rajonā Rīgā. Centra ziemeļu daļa - jaunais Rīgas biznesa centrs ar lielisku infrastruktūru, kas atbilst visām mūsdienu darījumu cilvēka vajadzībām.

Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 62, Rīga, Latvija, LV-1013