Skanstes karogs

Skanstes karogs
Galerija ›

Pie LNK Centre ēkas šodien, piedaloties Skanstes Attīstības Aģentūras un LNK Group pārstāvjiem, tika uzvilkts Skanstes karogs.

Karogs apliecina LNK Centre biroja ēkas piederību Skanstes apkaimei, kas ir viena no nesen apgūtajām Rīgas centra teritorijām un pārliecinoši veidojas par Rīgas centra modernāko daļu.
Holdings LNK Group ir viens no SKANSTES ATTĪSTĪBAS AĢENTŪRAS biedriem. Aģentūras mērķis ir veidot Skansti par kvalitatīvu un ekoloģisku vidi biznesam un pilsētnieku dzīvošanai.
 
Skanstes apkaime ir viena no nesen apgūtajām Rīgas centra teritorijām, kas pārliecinoši veidojas par Rīgas centra modernāko daļu. Skanstē jau patlaban atrodas vai tiks uzbūvēti mūsdienīgi biroji, dzīvojamās un sabiedriskās ēkas, tāpat šajā apkaimē plānoti nozīmīgi infrastruktūras projekti – jauna tramvaja līnija un ilgtspējīga lietusūdens apsaimniekošanas sistēma. Skanstes apkaimes robežas iezīmē Pulkveža Brieža, Hanzas, Vesetas un Duntes ielas, kā arī Ganību dambis un dzelzceļš. 
 
Teritorijas attīstībai esiet laipni aicināti sekot mājas lapā www.skanste.lv, kā arī apkaimes Facebook (facebook.com/skanste) un LinkedIn lapā (linkedin.com/company/skanste).