KALNCIEMA BIROJI

KALNCIEMA BIROJI

LNK PROPERTIES iegādājas rekonstrukcijai B klases biroju ēkas Rīgā

Uzņēmums “LNK Properties”, kas ietilpst vienā no lielākajiem ražošanas holdingiem Latvijā LNK Group, iegādājas ēkas, kas turpmāk tiks rekonstruētas un pārtaps par B klases birojiem ar nosaukumu “Kalnciema Biroji”.

 “Kalnciema Biroji” atrodas Pārdaugavā, Kauguru ielā 2A pretī viesnīcai “Elefant” un to kopējā platība ir 4000 m2. Biroju ēku komplekss “Kalnciema Biroji” sastāv no divām ēkām – 3-stāvu un 4-stāvu. Renovācijas darbi tiek plānoti gan ēku iekšpusē un ārpusē, gan teritorijas labiekārtošanā. Projektā plānots investēt ap 1 500 000 EUR.

Nomniekiem biroju telpas “Kalnciema Biroji” ir pieejamas jau tagad un daļa no tām jau šobrīd tiek iznomātas. Ēkas pirmajā stāvā telpas ir piemērotas arī veikalu vajadzībām. Telpu platība nomai ir sākot no 15 m2  līdz 200 m2.

Ēku renovācijas darbus plānots uzsākt šī gada laikā un pabeigt nākamgad. “LNK Properties” jau ir līdzšinējā pieredze ēku renovācijā, tādēļ renovācijas laikā nomnieku atrašanās birojā netiks traucēta.

Par holdingu LNK Group

Holdings LNK Group dibināts 1988. gadā. Tajā ietilpst 18 uzņēmumi, kas darbojas trīs galvenajos virzienos: būvniecībā un ražošanā (LNK Industries), aviācijas tehnikas aprēķinos, testēšanā un apkopē (LNK Aerospace) un nekustamo īpašumu attīstībā (LNK Properties). Vairāk par holdingu LNK Group: www.lnk.lv

Papildu informācija:
Inga Domka
LNK Group sabiedrisko attiecību un mārketinga projektu vadītāja
Tālrunis: +371 6621 0222
M. tālr.:+371 2563 9882
E-pasts: inga.domka@lnk.lv